Prijswinnaars 2016

PRIJSWINNAARS 2018

Eerste leeftijd speelgoed
SmartMax - My first Tractor set - Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Poppen
Luvabella - Spin Master

Nabila El Boujdaini
Kingsfordweg 151
1043GR Amsterdam
Nederland
Tel : +31/207470213
Email : nabilae@spinmaster.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Creatief speelgoed
Wenspotten - Nebulous Stars (JPM Toys)

Renaud Maisonny
Koningin Astridlaan 59A
1780 Wemmel
Tel : 02/7429529
Fax : 02/7342369
Email : info@jpmtoys.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Spellen voor kinderen
Resto Presto - Megableu (MGBI)

Thalia De Petter
Pertendonckstraat 40b
2520 Broechem
Tel : 03/7707101
GSM : 0498/500218
Email  : thalia@megableu.eu

Prijswinnaars

 

Lees meer

Gezelschapsspellen voor het hele gezin
When I Dream - Repos Production (Asmodee)

Elodie Migeal
Guldendelle Park
Jan-Baptist Vinkstraat 4
3070 Kortenberg
Tel : 02/7255220
Fax : 02/7201099
Email : e.migeal@asmodee.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Denk-en logicaspellen
Doornroosje - Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Constructiespeelgoed
Starterset Gravitrax® - Ravensburger

Mme De Rouck - BITM
W. Chicago 413 Box 357
1020 Bruxelles
Tel : 02/4784975
Fax : 02/4785440
Email : benedicte.derouck@ravensburger.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Speelwereld
Mobiele aanvalstoren van de dwergen - Playmobil

Leen Van Reeth
Blarenberglaan 3a Bus 5
2800 Mechelen
Tel : 015/453530
Fax : 015/453526
leen_vanreeth@playmobil.de

Prijswinnaars

 

Lees meer

Collectibles
Poopsie Slime Surprise-Poop Pack - MGA

Ellen Holemans
WTC Business Center/Frankrijklei 33
2000 Antwerpen
Tel : +31(0)172-758010
GSM : +32 477/553845
Email : eholemans@mgae.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

High Tech producten
Robo Kameleon - Silverlit (Spectron)

Gerd Crick
Emblemsesteenweg 84 A
2560 Kessel
Tel : 03/458 05 74
Fax : 03/458 27 48
Email : gerdcrick@spectronsales.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Buitenspeelgoed
Recoil Starterset - Goliath

Frederic Marchand
Vijzelpad 80
8051 KR Hattem
Nederland
Tel : +31/384443093
GSM : 0493/880011
Email : f.marchand@goliathgames.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Educatief & wetenschappelijke speelgoed
Mind Robot Designer - Clementoni

Guy Geeroms
Chaussée de Ninove 1120
080 Bruxelles
Tel : 02/5273196
Email : guy.geeroms@comagex.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Educatief & wetenschappelijke speelgoed
Mijn Verhalenfabriek - LUNII (Macovi)

Anais Lienart
Avenue Provinciale 138
1341 Ottignies
Tel : 010/616166
Fax : 010/616165
Email : info@macovi.com

Prijswinnaars

 

Lees meer